+420 222 514 741 info@greenwave.cz
Oblíbené položky 0 Profil Košík 0
WILD NUTRITION

WILD NUTRITION - Food-Grown Železo plus

Objem:
30 kapslí
Cena bez DPH:
322 Kč
Vaše cena s DPH:
390 Kč
Dostupnost:
na cestě
Komplex železa v přírodní a biologicky dostupné formě, obohacený o látky, které podporují jeho využitelnost, vstřebatelnost a ukládání.
 
Kód zboží: WILD05
EAN: 702811534575
Značka: WILD NUTRITION
Sojko pohlídej mi až...
Podrobný popis

Železo Plus od Wild Nutrition je komplex železa a dalších látek, které jsou důležité pro to, aby z něj naše tělo vytěžilo maximum. Kromě železa je proto v tomto doplňku stravy dále obsažen vitamín C, molybden, vitamín B2 a bioflavonoidy. Tento komplex je kompletně přírodní a pro tělo více efektivní než jeho syntetické alternativy. Aby tělo vstřebalo a využilo syntetický vitamín nebo minerál, musí vyvinout aktivitu, aby přeměnilo jeho syntetickou formu na formu aktivní. Železo v přírodní formě navíc nezpůsobuje zácpu, jako tomu může být u jeho syntetické formy.

Železo udržuje správnou krvetvorbu - podporuje přenos kyslíku mezi červenými krvinkami. Je důležité pro správnou činnost imunitního systému a přispívá k odstraňování únavy. Nedostatkem železa mohou trpět menstruující ženy. Také v průběhu těhotenství a po porodu je důležité si správnou hladinu železa v krvi pohlídat. Železo je taktéž nezbytné pro normální činnost štítné žlázy.

Jedná se o tzv. non-hem železo, protože je z rostlinného zdroje. Přípravek však obsahuje efektivní kombinaci dalších látek, které zefektivňují jeho vstřebatelnost a využitelnost, takže se vyrovná běžně dostupným doplňkům stravy na bázi hem železa.

Iron Plus v jedné denní dávce (1 kapsle) obsahuje 10 mg železa v jeho přirozené formě. Kromě toho každá dávka obsahuje 20 mg vitamínu C; 0,7 mg vitamínu B2; 2 mg bioflavonoidů a 25μg molybdenu.

Tento doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek.

Iron Plus je vhodný pro celou rodinu. Je v rostlinných kapslích a obsahuje železo z rostlinného zdroje, takže je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Klíčové benefity:

ENERGIE - podporuje tvorbu červených krvinek, které jsou důležité pro stabilní hladinu energie.

IMUNITA - podporuje normální činnost imunitního systému a dodávání kyslíku do buněk, který je nezbytný pro regenerační procesy.

ČINNOST MOZKU - podporuje produkci chemických látek v mozku, které jsou důležité pro optimální náladu a duševní výkon.

Klíčové složky:

ŽELEZO - z minerálně obohacených kvasnic, pro normální hladinu hemoglobinu (kyslík v krvi) a energii.

VITAMIN C - z citrusové dřeni, na podporu vstřebávání železa.

VITAMÍN B2 - z kvasnic, pomáhá tělu zpracovávat železo.

MOLYBDEN - z kvasnic, na podporu feritinu (skladované železo).

BIOFLAVONOIDY - z citrusové dřeni, podporují vstřebávání vitaminu C.
 
Použití

Dávkování: 1 kapsle denně

Upozornění: Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah: 30 kapslí
 
Ingredience

Vitamin C and Bioflavonoids incorporated in citrus pulp, Mineral enhanced Yeast providing Riboflavin, Iron and Molybdenum, Heat treated brown rice powder, Vegetable cellulose (capsule shell)
Další přípravky které by vás mohly zajímat:
Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí.
Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.