www.greenwave.cz

Citlivá pleť - Brutnák

BRUTNÁK HEŘMÁNEK

Pro citlivou pleť
. Zklidňující řada Brutnák Heřmánek poskytuje komfort a zklidnění i skutečně citlivé pokožce. Speciální receptura obsahuje rostlinné ingredience, které účinně napomáhají zklidnění podrážděné pokožky a redukují její zarudnutí. Přípravky zároveň obnovují kyselý ochranný plášť pokožky, který funguje jako ochranná bariéra před vnějšími vlivy a vysycháním. Jemné, ale účinné složky dodávají pokožce výživu, bez toho, aby ji narušovali nebo dráždili. Bio Brutnákový olej je bohatý na Omega -6 mastné kyseliny, obnovuje elasticitu  pokožky a vyrovnává množství ztracené vlhkosti. Esenciální olej z Heřmánku římského a marockého rychle zbavuje pleť napětí i zarudnutí již po prvním použití. Produkty neobsahují žádné chemické látky, jako konzervační látky, barviva a parfémující složky. Přípravky byli klinicky testovány a jejich účinky jsou ověřeny na lidech!
 
BIO HEŘMÁNEK (éterický olej z Heřmánku Marockého a Římského):  zklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky. Oba Heřmánky přirozeně neobsahují Azulen, ani jiné alergizující složky, které se mohou vyskytovat v heřmánkových extraktech.

BIO BRUTNÁKOVÝ OLEJ: obnovuje ochranný hydratační plášť, navrací elasticitu a zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Bio extrakty ze Zimolezu japonského, Ovsa, Zázvoru, Slaměnky a Pupečníku asijského poskytují zjemňující, hojivé a vyhlazující účinky.

Produkty Primavera neobsahují žádná syntetická aditiva, konzervační látky, umělé parfémy a barviva. Rovněž nejsou testovány na zvířatech. Všechny produkty Primavera nesou známku  kontrolované přírodní kosmetiky – NaTrue.FILTR:
 
Primavera
459,- Kč
 
Primavera
315,- Kč
 
Primavera
315,- Kč
 
Primavera
785,- Kč
Řazení podle:
položek:
1...
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.