+420 222 514 741 info@greenwave.cz
Oblíbené položky 0 Profil Košík 0

WORKSHOP PRIMAVERA Úvod do aromaterapie

Objem:
Cena bez DPH:
992 Kč
Vaše cena s DPH:
1 200 Kč
Dostupnost:
na dotaz
3 hodinový odpolední Workshop, kde spolu najdeme cestu do světa vůní. Naučíme se rozpoznávat kvalitní éterické oleje a bezpečně je používat v péči o pokožku a své zdraví. Společně si vyrobíme úžasný masážní olej.  Info níže.


Sojko pohlídej mi až...
Podrobný popis

KDY: PÁTEK 27.3.2020 - 15.00 - 18.00 hod
KDE :
Hotel GOLFI, ul. Na Kopečku 590, Poděbrady

Parkování před hotelem (v sobotu) zdarma.
Procházkou z nádraží je hotel vzdálen cca 15 min.

MOTO:
Aromaterapie je hra s vůněmi a radost pro smysly.

PROGRAM SEMINÁŘE  
     
               
Profily jednotlivých hodně používaných éterických olejů (Levandule, Tea tree, Eukalypty, Tymián thymol a linalol, Geránium, Borovice pínie, Neroli, Ylang Ylang).

Dozvíte se, jak vybírat éterické oleje, jak je používat. Jaké jsou jejich terapeutické účinky, a jak je můžeme jednoduše využít v kosmetice a domácí péči. Řekneme si základní informace důležité pro přípravu domácí kosmetiky. A také důležité informace k používání v těhotenství a u dětí do 12 let.

Společně si vyrobíme masážní olej na míru vlastním potřebám.

PROFIL LEKTORKY

Denisa Svobodová
Je zakladatelkou obchodu Greenwave, od roku 2008 zastupuje v Čechách značku PRIMAVERA. Absolvovala několik Aroma seminářů PRIMAVERA. Je vyškolenou kosmetičkou PRIMAVERA a 4 roky pracovala jako kosmetička holistické péče.  Aromaterapie je její vášeň a radost. Denně se těší z jejích benefitů.


PODMÍNKY PRO PŘIHLÁŠENÍ:

Seminář je vhodný pro začátečníky od 18 let

1)    V případě, že se chcete přihlásit, je potřeba tak učinit, nejpozději do 14.3.2020. Počet účastníků je omezen na max. 16 osob. Seminář se uskuteční v případě minimálního počtu účastníků 8 osob.
2)    Na seminář jste závazně přihlášeni až po nákupu a zaplacení semináře. Koupit lze jen přes e-shop. Zaplatit lze kartou nebo na platbu předem, případně v kamenné prodejně hotově nebo kartou, ev. Flexi passy na prodejně.
3)    Seminář se nemusí uskutečnit v případě nemoci lektora, nebo menšího počtu účastníků. Pokud by k tomu došlo, budeme vás informovat nejpozději 15.3.2020 a do 7 dnů vám pošleme celou zaplacenou částku zpět na účet.
4)    V případě, že budete muset seminář zrušit vy, lze to udělat do 1.3.2020. V tomto případě vám vrátíme na účet celou částku, kterou jste zaplatili. V případě pozdějšího zrušení, se částka nevrací.
5)    Seminář organizuje Denisa Svobodová a Pavla Apostolaki. V případě dotazů se obraťte na Denisu,  tel: 736605544
6)    Cena semináře zahrnuje:
-    Lektorné
-    Materiál na 1 přípravek, které si odnesete domů
-    Malé občerstvení, vodu, kávu a džus

Hotel Golfi  je umístěn přímo u Labské cyklostezky, v malebné přírodě na dosah lázeňské kolonády. S hotelem máme výbornou zkušenost, a tak vám můžeme doporučit, ať si zde dopřejete Kosmetické ošetření PRIMAVERA, masáž nebo třeba dobrý oběd a procházku kolem řeky.  Cesta trvá z centra Prahy 50 minut po dálnici D11, nebo stejnou dobu rychlíkem z Hlavního nádraží. Ten vyjíždí ráno kolem 8, a tak stihnete v pohodě dojít na seminář.

Věříme, že si výlet za vůněmi do přírody užijete.

Pokud byste si chtěli zařídit nocleh v hotelu, kontaktujte přímo recepci:
https://www.hotelgolfi.cz/?gclid=Cj0KCQiA04XxBRD5ARIsAGFygj9I9o3tvrOnQY5QGq0pSFrhe1SHlwRrxrAhbmYUitlAE8yVjhVXq5AaAiAqEALw_wcB


Použití

Ingredience

Další přípravky které by vás mohly zajímat:
Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí.
Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.