+420 222 514 741 info@greenwave.cz
Oblíbené položky 0 Profil Košík 0

WORKSHOP PRIMAVERA Léčivá moc citrusů

Objem:
Cena bez DPH:
1 240 Kč
Vaše cena s DPH:
1 500 Kč
Dostupnost:
na dotaz
3 hodiny vůní citrusů, relaxace, tvoření, a povídání s Pavlou Apostolaki v krásném prostředí v hotelu GOLFI Poděbrady. Udělejte si čas sami na sebe, a poznejte léčivou moc všech citrusových olejů. V ceně kurzu je i dárek v podobě Citrusové lékárničky PRIMAVERA. Podrobnosti níže.


Sojko pohlídej mi až...
Podrobný popis

KDY: SOBOTA 28.3.2020 - 9.30 -12.30 hod
KDE : Hotel GOLFI, ul. Na Kopečku 590, Poděbrady
Parkování před hotelem (v sobotu) zdarma. Procházkou z nádraží je hotel vzdálen cca 15 min.

MOTO: Citrusy dodávají radost, energii a přinášejí dobrou náladu. Se slunečními plody je zkrátka radost žít.

PROGRAM SEMINÁŘE                
      
Profily jednotlivých éterických olejů (pomeranč sladký, pomeranč hořký, citron, grapefruit, bergamot, mandarinka, limetka).

Terapeutické účinky a aplikace citrusových éterických olejů na pracovišti, při studiu, cestování, na posílení imunity, na harmonizaci organismu při stresu, v kosmetice a v gastronomii.

Společně si vyrobíme Roll-on a Koupelovou sůl z citrusových éterických olejů. S tvorbou přípravků budete moci pokračovat i doma, na cestu vás totiž vybavíme Citrusovou lékárničkou PRIMAVERA.

PROFIL LEKTORKY

Mgr. Pavla Apostolaki 
pracuje jako fytoterapeutka, aromaterapeutka a lektorka jógy.


Její terapeutická praxe je zaměřena na prevenci, léčbu onemocnění a znovu nastolení dokonalého zdraví za pomoci přírodní medicíny a jógy. Je členkou Středomořské asociace pro fytoterapii „Greenhealth“ a „L´ Association Médicale pour la Promotion de la Phytothérapie“. Je zakladatelkou a kreativní silou metody Medicina Body&Mind, kde spojuje své západní medicínské znalosti s léčivou silou jógy.

Pavla Apostolaki pravidelně vystupuje v Českém rozhlase a spolupracuje s Českou televizí. Přednáší, vede „wellness a spa programy“ v lázních a hotelových rezortech, workshopy, kurzy, semináře pro odborný personál i laickou veřejnost.

S jejími články se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Venkov a styl, Žena a život, Fitness, Top Hotelierstvo, v příloze Mladé Fronty Dnes Ona Dnes a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech.


PODMÍNKY PRO PŘIHLÁŠENÍ:

Seminář je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé od 18 let

1)    V případě, že se chcete přihlásit, je potřeba tak učinit, nejpozději do 14.3.2020. Počet účastníků je omezen na max. 16 osob. Seminář se uskuteční v případě minimálního počtu účastníků 10 osob.
2)    Na seminář jste závazně přihlášeni až po nákupu a zaplacení semináře. Koupit lze jen přes e-shop. Zaplatit lze kartou nebo na platbu předem, případně v kamenné prodejně hotově nebo kartou, ev. Flexi passy na prodejně.
3)    Seminář se nemusí uskutečnit v případě nemoci lektora, nebo menšího počtu účastníků. Pokud by k tomu došlo, budeme vás informovat nejpozději 15.3.2020 a do 7 dnů vám pošleme celou zaplacenou částku zpět na účet.
4)    V případě, že budete muset seminář zrušit vy, lze to udělat do 1.3.2020. V tomto případě vám vrátíme na účet celou částku, kterou jste zaplatili. V případě pozdějšího zrušení, se částka nevrací.
5)    Seminář organizuje Denisa Svobodová a Pavla Apostolaki. V případě dotazů se obraťte na Denisu,  tel: 736605544
6)    Cena semináře zahrnuje:
-    Lektorné
-    Materiál na 2 přípravky, které si odnesete domů
-    Citrusovou lékárničku PRIMAVERA v hodnotě 419,- Kč (obsahuje BIO Pomeranč 5 ml, BIO Grep 5 ml, BIO Citrón 5 ml)
-    Malé občerstvení, vodu, kávu a džus

Hotel Golfi  je umístěn přímo u Labské cyklostezky, v malebné přírodě na dosah lázeňské kolonády. S hotelem máme výbornou zkušenost, a tak vám můžeme doporučit, ať si zde dopřejete Kosmetické ošetření PRIMAVERA, masáž nebo třeba dobrý oběd a procházku kolem řeky.  Cesta trvá z centra Prahy 50 minut po dálnici D11, nebo stejnou dobu rychlíkem z Hlavního nádraží. Ten vyjíždí ráno kolem 8, a tak stihnete v pohodě dojít na seminář.

Věříme, že si výlet za vůněmi do přírody užijete.

Pokud byste si chtěli zařídit nocleh v hotelu, kontaktujte přímo recepci:
https://www.hotelgolfi.cz/?gclid=Cj0KCQiA04XxBRD5ARIsAGFygj9I9o3tvrOnQY5QGq0pSFrhe1SHlwRrxrAhbmYUitlAE8yVjhVXq5AaAiAqEALw_wcB


Použití

Ingredience

Další přípravky které by vás mohly zajímat:
Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí.
Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.