www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Mandarinka červená

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
161,- Kč
Vaše cena s DPH:
195,- Kč
100% éterický olej v z mandarinky červené. Slunečný, hřejivý tón podtržený ovocnou svěžestí ocení nejen děti, ale i dospělí. Osvěžuje mysl a navozuje pocit pohody.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

Mandarinka červená příznivě účinkuje proti psychickému napětí, zahání úzkosti, deprese a pomáhá proti nespavosti. Pomáhá také při potížích se zažíváním (pálení žáhy, nevolnost, žaludeční neuróza). Je vhodná i pro děti.

Mandarinku lze použít i pro čištění vzduchu od virů a bakterií, zejména v období chřipek a nachlazení. Posiluje imunitní systém a pomáhá při nespavosti.

Mandarinka je vhodná pro příliš aktivní děti, zmírňuje nervozitu, roztěkanost a podporuje soustředění. Doporučujeme pár kapek difuzéru pro usnadnění domácích úkolů :-). 

O mandarince si můžete přečíst na našem Blogu ZDE


100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.  


Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 10 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Ingredience


Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást ét. olejů
Původ: Itálie

Kód zboží: 10561
EAN: 4086900105614
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.