www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Eukalyptus globulus 10 ml

Objem: 10 ml
Cena bez DPH:
181,- Kč
Vaše cena s DPH:
219,- Kč
100% přírodní éterický olej eukalyptus globulus v bio kvalitě. Silná, svěží, ostrá vůně pronikavě aktivuje smysly a čistí dýchací cesty. 

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Nejoblíbenější éterický olej v boji proti chřipce, kašli a nachlazení. Jeho účinků můžete využít jak pro posílení imunity a prevenci, tak v průběhu nemoci. Čistí vzduch od virů a bakterií. Jde o jeden z nejúčinnějších olejů pro řešení problémů horních i dolních cest dýchacích. Usnadňuje vykašlávání, zlepšuje dýchání, ulevuje při horečce. Uvolňuje nos a celkově zlepšuje průběh nemoci.

Eukalyptus také dokáže ulevit při bolestech svalů a kloubů. Pomáhá při kvasinkových infekcích.

Aktivuje a povzbuzuje mysl, pomáhá lepší koncentraci.

POZOR: nepoužívat při astmatu. Eukalyptus u astmatiků vyvolává kašel. Pro malé děti zvolte spíše jemnější eukalyptus radiata.

Míchání: citrón, máta, tymián.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Ingredience


Eukalyptus globulus leaf/twig oil*, Cineol**, Limonene**
* bio kvalita
** přirozená součást  éterických olejů
Původ: Portugalsko


Kód zboží: 10018
EAN: 4086900100183
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.