www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Neroli 10%

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
335,- Kč
Vaše cena s DPH:
405,- Kč
100% přírodní éterický olej z pomerančových květů v bio kvalitě (10%). Jemná, svěží květinová vůně s citrusovým podtónem. Má uklidňující účinky, zmírňuje stavy paniky a šoku. Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Přírodní éterický olej z pomerančových květů v bio kvalitě (10%). Jemná, svěží květinová vůně s citrusovým podtónem. Má uklidňující účinky, zmírňuje stavy paniky a šoku.

Neroli uklidňuje tělo i mysl, zbavuje organismus napětí. Lze ho míchat s gerániem, růží, levandulí a dalšími oleji. Použijte neředěný - 1 kapku na spánky nebo zápěstí, případně smíchaný se základovým olejem jako masážní olej.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Alcohol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Farnesol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást ét. olejů

Kód zboží: 11121
EAN: 4086900111219
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.