www.greenwave.cz
My Magic Mud

MY MAGIC MUD Zubní pasta s aktivním uhlím Peppermint

Objem: 113 g
Tento produkt není momentálně k dispozici
Naprosto převratná zubní pasta, to je My Magic Mud - zubní pasta s aktivním uhlím a mátou peprnou. Prokazatelně bělí zuby již za 21 dní, a to i bez obsahu škodlivé chemie.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Jakmile zubní pastu My Magic Mud vyzkoušíte, jinou už chtít nebudete. Jako první pasta kombinuje skvělé účinky aktivního uhlí z kokosových skořápek, křemeliny a bentonitového jílu té nejvyšší kvality (OMRI) - obě ingredience jsou velmi šetrné k zubní sklovině, ale zaručují prokazatelné bělící účinky. 

Proč je aktivní uhlí pro naše zuby tak dobré? Používá se již po staletí, protože skvěle odstraňuje plak, toxiny, které způsobují zápach z úst, dokonce bojuje i proti zubním pigmentacím. Výsledkem jsou zdravé, zářivě bílé zuby.

Kromě toho zubní pasta My Magic Mud obsahuje bio kokosový olej, bio tea tree olej, bio pomerančový olej, trochu stévie a vanilkový extrakt. Díky tomu zanechává v ústech příjemný pocit svěžesti a navíc i skvěle chutná.

Je naprosto bez obsahu fluoru, SLS, glycerinu, škodlivých umělých sladidel - obsahuje jen xylitol, který je zubům naopak velmi přispívá a výrazně snižuje jejich kazivost. Zubní pasta je také bezlepková. 

A jak je to s abrazivitou? Co se past s obsahem aktivního uhlí týče, je důležité, aby splňovaly světový standard bezpečnosti pro zubní sklovinu. Zubní pasta nesmí přesáhnout stanovený limit RDA 250. Všechny pasty, které mají RDA nižší než 250, jsou naprosto bezpečné pro každodenní používání. Zubní pasta My Magic Mud má podle klinické studie RDA 136, takže je vhodná pro každodenní čištění zubů. 

Použití

 
Potřebné množství zubní pasty naneste na kartáček a čistěte po dobu 2 minut. Ústa pak důkladně vypláchněte vodou, abyste se zbavili všech zbytků zubní pasty, poté ještě jednou rychle  vyčistěte jen čistým zubním kartáčkem.

Ingredience

 
Distilled water, diatomaceous earth, non-gmo xylitol, bentonite clay, coconut oil*, activated coconut shell charcoal, peppermint oil*, citric acid*, clove oil*, grapefruit seed extract, sweet orange oil*, potassium sorbate, rosemary oil*, stevia*, tea tree oil*, vanilla extract*, xanthan gum.

Nelze objednat
Kód zboží: 31271 56046
EAN:
Dostupnost:
SKLADEM
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.