www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Geránium bio Demeter

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
260,- Kč
Vaše cena s DPH:
315,- Kč
100% přírodní éterický olej geránium v bio kvalitě. Hřejivá květinová, růže připomínající sladká vůně. Má očišťující a antidepresivní účinky, získává se z listů pelargonie. Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Éterický olej geránium Primavera získává z Demeter biodynamického projektu v Egyptě, kde jsou pěstovány i pomerančové květy a listy, květy fialky či majoránka.
 
Geránium má antidepresivní účinky, působí dobře při stavech úzkosti, při premenstruačním syndromu i menopauze. Pozitivně ovlivňuje ženský hormonální systém. 

Míchání Ylang Ylang, mandrinka, grepfruit, cedr, růže, šalvěj.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Pelargonium Graveolens Oil, Citronellol**, Geraniol**, Citral**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást éterických olejů (Egypt/kbA Demeter)

Kód zboží: 10643
EAN: 4086900106437
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.