www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Bergamot bio

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
206,- Kč
Vaše cena s DPH:
249,- Kč
100% přírodní éterický olej z bergamotu získaný lisováním zastudena. Svěží, čerstvá, lehká citronová vůně, notoricky známá z čaje Earl Grey. Aktivuje ducha, stimuluje mysl a přispívá k dobré náladě.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Plody bergamotu najdeme zejména v Kalábrii v jižní Itálii. Svěží a nezaměnitelné aroma těchto plodů známe zejména z čaje Earl Grey, ale hojně se využívá i při výrobě parfémů.

Aktivuje ducha, stimuluje mysl a přispívá k dobré náladě. Posiluje imunitní systém, čistí vzduch od virů a bakterií. Podporuje trávení a zažívání. I když jde o vůni velmi svěží, pomáhá i při potížích se spánkem. Ulevuje při premenstruačním syndromu.

Zvyšuje citlivost pokožky na sluneční záření. Po použití nevystavujte pokožku slunci alespoň 12 hodin!

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Citrus Bergamia bio (Itálie/kbA)

Kód zboží: 10240
EAN: 4086900102408
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.