www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Ylang - ylang extra bio

Objem: 5 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
100% přírodní éterické olej z Ylang Ylang v bio kvalitě. Sladká, květinová a exotická vůně. Ylang je po staletí považován za účinné afrodisiakum a antidepresivum.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Ylang je tropický strom s výrazně vonícimi květy. Právě z těch se získává éterický olej, jehož vůně je naprosto nezaměnitelná a velmi intenzivní. Destilace květů může trvat až 20 hodin, ale ten nejkvalitnější olej se získává během prvních 2-3 hodin. A právě tento olej pak nese označení "extra".

Ylang prospívá imunitnímu systému a blahodárný je zejména pro zdraví ženy. Vyrovnává menstruační cyklus, pomáhá při PMS a bolestivé menstruaci. Olej má relaxační účinky a působí afrodisiakálně.

Míchání: jasmín, santal, růže, pomeranč, vanilka, cedr, geránium.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 10 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Ingredience


Cananga Odorata Flower Oil*,Benzyl Salicylate**, Eugenol**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Farnesol**, Linalool** bio
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů

Původ: Madagaskar

Nelze objednat
Kód zboží: 10223
EAN: 4086900102231
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.