www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Ylang Ylang komplet bio

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
269,- Kč
Vaše cena s DPH:
325,- Kč
100% přírodní éterické olej Ylang Ylang v bio kvalitě. Sladká květinová exotická vůně. Ylang je po staletí považován za účinné afrodisiakum a antidepresivum. Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Sladká ženská květinová exotická vůně. Ylang je po staletí považován za účinné afrodisiakum a antidepresivum. Harmonizuje a má povznášející účinky.

Míchání: jasmín, santal, růže, pomeranč, vanilka, cedr.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Cananga Odorata Flower Oil, Benzyl Salicylate**, Eugenol**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Farnesol**, Linalool** bio
 
** přirozená součást éterických olejů
 (Madagaskar/ kbA)

Kód zboží: 10162
EAN: 4086900101623
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.