www.greenwave.cz
Weleda

WELEDA Mléko na opalování SPF 30

Objem: 150 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
SLEVA

AKCE!
Mléko na opalování s SPF 30 a výtažkem z BIO protěže alpské spolehlivě chrání pokožku před poškozením UVA a UVB zářením. Mléko je vysoce voděodolné. Obsahuje pouze minerální UV filtry bez nanočástic.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Mléko na opalování s SPF faktorem 30 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením ihned po nanesení. Minerální UV filtry bez nanočástic chrání pokožku před UVA i UVB paprsky. Díky rostlinným olejům – slunečnicovému a kokosovému v BIO kvalitě vyživuje pokožku a zlepšuje kožní bariéru. Výtažek z protěže alpské v BIO kvalitě působí jako antioxidant a zmírňuje stárnutí pokožky. 
 
Mléko je vysoce voděodolné, přesto však doporučujeme vrstvu přípravku obnovit obzvlášť po plavání, aby byla zaručena stálá ochrana před slunečním zářením. Citrusové tóny vavřínu kubébového, levandulových květů a heřmánku římského dodávají přípravku příjemně letní vůni.  
 
Přípravek začíná chránit ihned po nanesení na pokožku. 
 
Přípravek obsahuje pouze minerální UV filtry, které na pokožce vytvářejí bílý film. Jde o přirozenou vlastnost minerálních UV filtrů, které fungují na principu odrážení světla a představují bezpečnou variantu ochrany před slunečním zářením.  
 
Informace o obsažených látkách:
Alumina (oxid hlinitý) - naprosto bezpečná ingredience, která neproniká do organismu a zůstává na povrchu pokožky. Zvyšuje ochrannou schopnost opalovacího krému, prodlužuje jeho účinnek. Nezpůsobuje alergické reakce, není dráždivý.
Oxid titaničitý (NEnano) - pochybnosti o oxidu titaničitém vznikly zejména kvůli jeho používání v nano podobě. V této formě opravdu může proniknout do organismu a našemu zdraví příliš nesvědčí. Přírodní opalovací krémy používají ale pouze NEnano formu, která je naprosto bezpečná a spolehlivě chrání proti UVA i UVB paprskům.
 

Použití

 
Jemně aplikujte na všechny části těla před opalováním. Nechte přípravek plně vstřebat do kůže. Pro zachování ochrany pokožky nanášejte opakovaně, obzvlášť po plavání. Pro poskytování stálé ochrany je třeba mléko aplikovat znovu, protože se vlivem vody či pocení účinek snižuje. Natírejte opakovaně, aby mléko kvalitně chránilo, obzvláště po plavání, utírání se či pocení. Zamezte kontaktu s oděvem. 

Ingredience


Voda, Kaprylové/Kaprinové triglyceridy, Oxid titaničitý, Slunečnicový olej, Gylcerin, Alkohol, Polyglyceryl-3 Polyricinoleát, Kyselina polyhydroxystearová, Nezmýdelnitelný podíl olivového oleje, Kyselina stearová, Extrakt květů/listů/stonků protěže alpské, Síran hořečnatý, Hydrogenovaný řepkový olej, Glyceryl kaprylát, Oxid hlinitý (Alumina), Vůně*, Limonen*, Linalool*, Citronelol*, Benzyl Benzoát*, Benzyl Salicylát*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*.
* Z přírodních éterických olejů
 
Nelze objednat
Kód zboží: 7558
EAN: 4001638500289
Dostupnost:
DOČASNĚ VYPRODÁNO
Jiné produkty Weleda
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.