www.greenwave.cz
VOONO

VOONO Hair of Gaurí maska na vlasy

Objem: 100 g
Tento produkt není momentálně k dispozici
Do malé nenápadné krabičky pro vás VOONO uschovalo skutečný zázrak pro vlasy. Spojení vybraných indických bylin dalo vzniknout nejkvalitnější 100% přírodní vlasové masce na českém trhu - Hair of Gaurí.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
O stimulaci růstu vlasů, jejich posílení, lesk a hydrataci se postarají amla, tulsi, neem, reetha, brahmi i arnica. Tytéž a mnohé další přidané byliny jsou také schopny zastavit vypadávání vlasů, předčasné šedivění a především tvorbu lupů na pokožce hlavy. Shikakai na vlasy působí jako přírodní čisticí prostředek, odstraní nečistoty, nežádoucí olej a pomáhá bojovat proti plísňovým onemocněním i vším. S infekcemi kůže a vlasové pokožky si poradí bhringraj či neem a ve spolupráci s arnicou vlasové folikuly posílí již po první aplikaci. Důkladné, ale zároveň šetrné čištění vlasů i pokožky hlavy dokončí multani mitti odstraněním toxinů. Chladící účinek prášku z okvětních lístků růží a jeho uklidňující vůně tuto jedinečnou kombinaci bylin završuje a zanechává vlasy skutečně posílené a zářivé.
 
Krabička je z recyklovaného papíru.
 
Vhodná pro vegany! Směs bylin doporučujeme namíchat s arganovým olejem.
 

Použití

 
Dodržujte prosím teplotu uvedenou na obalu, může totiž dojít k lehkému zesvětlení. Směs bylin není vhodná pro chemicky ošetřené blond vlasy!

Ingredience


Amla, Arnica, Shikakai, Neutral Henna, Rose Petal, Brahmi
 
Nelze objednat
Kód zboží: 8595654000107
EAN: 8595654000107
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty VOONO
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.