www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Verbena Andy bio

Objem: 1 ml
Cena bez DPH:
318,- Kč
Vaše cena s DPH:
385,- Kč
100% přírodní éterický olej z verbeny vypěstované na biodynamické farmě v Peru. Svěží bylinkově-květinová vůně nejvyšší kvality.
Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Svěží ovocno-květinová citrusová vůně nejvyšší kvality. Biodynamická farma v Peru pěstuje verbenu pro Primaveru již od roku 1988 ve výšce 2700-3500 metrů nad mořem.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Aloysia triphylla bio (Peru/ kbA)

Kód zboží: 10208
EAN: 4086900102088
Dostupnost:
DOČASNĚ VYPRODÁNO
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.