www.greenwave.cz
KONTAKT KOŠÍK  
0,- Kč
Zavolejte nám: +420 222 514 741
Od 5.1.2021 OTEVŘENO Po-Pá 10 - 17.30 hod
Opět posíláme i přes Zásilkovnu. V ČR od 1.500,- Kč nákupu ZDARMA. Posíláme i na Slovensko!

Velkoobchod s bio produkty

Firma Marex-net se v současné době zaměřuje na distribuci kvalitní bio kosmetiky a dalších bio produktů. Zboží dodáváme do specializovaných bio obchodů, prodejen s přírodní kosmetikou, lekáren.Spolupracujeme s aromaterapeuty, maséry a kosmetickými studii v ČR i SR.

Pokud máte zájem o následující produkty, neváhejte nás kontaktovat.

PRIMAVERA

Primavera vyrábí čisté éterické oleje a výjimečnou přírodní kosmetiku v bio kvalitě. Je jednou z prvních společností certifikovaných známkou Demeter, jež je zárukou Bio kvality a nejvyššího standardu. Většinu surovin firma získává ve vlastních zemědělských projektech, dle pravidel fairtrade.

Sortiment nyní zahrnuje více než 700 produktů. Kromě éterických olejů také přírodní kosmetiku, produkty pro zdraví, doplňky aromaterapie a mnoho dalšího. Všechny kosmetické produkty Primavera nesou známku „ kontrolované přírodní kosmetiky“  NaTrue. Naše přípravky ani ingredience se netestují na zvířatech.

VŠECHNY PRODUKTY NAJDETE ZDE >>

TROPICAI

Panenský kokosový olej Tropicai má neobyčejné vlastnosti, za které vděčí především obzvláště šetrnému způsobu zpracování. Lisuje se za studena z dužiny čerstvě sklizených ořechů, pocházejících z malých biofarem Jižního pacifiku. Aby si olej zachoval své jedinečné vlastnosti nesmí teplota při lisování překročit 40°C. Kokosový olej je multifunkční, hodí se k péči o pokožku obličeje a těla, ale využijete ho i v kuchyni.

Firma Tropicai vyrábí i certifikovanou přírodní kosmetiku.

VŠECHNY PRODUKTY NAJDETE ZDE >>

YES


První certifikované bio lubrikační přípravky, které změní váš sexuální život. Řada intimních přípravků značky Yes přináší vysokou účinnost a kvalitu, kterou zaručuje certifikát Soil Association (Britská nezávislá organizace pro certifikaci bio produktů).

VŠECHNY PRODUKTY NAJDETE ZDE >>

KONTAKT:

MAREX-NET s.r.o.
Dr.Filipa 716, Poděbrady

..........................................................

Manažer Velkoobchodu
Denisa SVOBODOVÁ
tel: +420 736 605 544
e-mail: denisa@greenwave.cz

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.