www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Santalové dřevo Indie

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
1 438,- Kč
Vaše cena s DPH:
1 740,- Kč
100% přírodní éterický olej z indického santalového dřeva je velmi aromatický - destiluje se z rozdrceného dřeva až 50 let starých stromů. Vůně oleje je hřejivá a balzámová, naprosto nenahraditelná a velmi vzácná.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Dřevitá hřejivá, uklidňující a inspirující vůně. Santalové dřevo má blahodárné účinky na imunitní systém, zklidňuje a působí protizánětlivě. Posiluje lymfatický systém a urychluje hojení pokožky. Pomáhá zejména při ekzémech a lupénce.

Má afrodiziakální účinky, působí proti stresu a nespavosti. Pozitivně působí i na zdraví ženy. Smícháním se základovým olejem získáte skvělý masážní olej, který má navíc regenerační účinky na pokožku. V asijských zemích platí za afrodisakum a antiseptikum.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Použití


Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 4 kapky na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Olej je vhodný pro výrobu parfému. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Ingredience


Santalum album Wood Oil
Původ: Indie


Kód zboží: 10079
EAN: 4086900102309
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.