www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Růže Gallica 1 ml

Objem: 1 ml
Cena bez DPH:
1 079,- Kč
Vaše cena s DPH:
1 305,- Kč
100% přírodní éterický olej z růže galské. Těžká, sladká růžová vůně. Růže je královnou éterických olejů. Éterický olej z této rostliny má prokazatelné harmonizační a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech úzkosti.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Růže galská se pěstuje již po staletí a díky své výjimečné vůni se nejčastěji používá pro výrobu těch nejlepších parfémů.

Má harmonizující účinky a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech samoty a úzkosti.
Míchání: Santal, Levandule, Pomeranč, Jasmín, Vanilka, Meduňka

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů  získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Rosa Gallica Flower Oil, Citral**, Eugenol**, Geraniol**, Citronellol**, Farnesol**, Linalool**
** přirozená součást  éterických olejů
Kód zboží: 10262
EAN:
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.