www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Pimentovník

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
227,- Kč
Vaše cena s DPH:
275,- Kč
Éterický olej z pimentovníku lékařského se získává destilací aromatických listů stálezeleného tropického stromu, jehož účinků využívá tradiční medicína již mnoho let. 

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Éterický olej pimentovníku se vyznačuje výraznou kořeněnou vůní, kterou si spojíte s novým kořením. Právě bobulky tohoto stromu se hojně využívají v kuchyni. Éterický olej působí proti nachlazení, zmírňuje poruchy trávení a má příznivý vliv na menstruační cyklus. Vůně má stimulační a revitalizační účinky.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Použití

 
Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Ingredience

 
Pimenta Acris (Bay) Leaf Oil,Eugenol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást ét. oleje

Kód zboží: 10622
EAN: 4086900106222
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.