www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Dárkový set Přeji Ti štěstí

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
715,- Kč
Vaše cena s DPH:
865,- Kč
NOVINKA
Letošní vánoční kolekce se nese ve znamení přání, která vykouzlí úsměv na tváři. A u dárkového setu Přeji Ti štěstí to platí dvojnásob – splní přání všem, kdo toužili po krásném voňavém náramku Primavera. 

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Chcete mít aromaterapii vždy u sebe? Aroma medailonek z bílé mědi je pro vás ten pravý doplněk. Stačí pár kapek éterického oleje či směsi a příjemná vůně vás bude doprovázet celý den.

Aroma medailony s květem života jsou velmi oblíbené. Díky své něžnosti a nenápadnosti sluší každé ženě. Medailon je postříbřený a nese nejvýznamnější symbol posvátné geometrie - květ života. 

Společně s medailonem najdete v balení i 4 vlněné polštářky, které slouží jako nosiče éterického oleje či směsi. Olej můžete nakapat přímo na polštářek, ten pak vložíte do medailonu a příjemná vůně vás pak bude doprovázet po celý den. Letos je součástí balení směs éterických olejů Daruj kousek štěstí. V unikátní kompozici se snoubí mandarinka, růže a santal.

Použití

  
Vyberte si jeden z přiložených vlněných polštářků a ještě před tím, než ho vložíte do medailonu, na něj kápněte 2-3 kapky éterického oleje či směsi. Olej nekapejte nikdy přímo do medailonu! Navoněný polštářek vlože do medailonu, opatrně zavřete a užívejte si svou oblíbenou vůni.


Ingredience


Směs 100% čistých éterických olejů z Mandarinky, Růže a Santalu.

Vyrobeno z bílé mědi vhodné pro alergiky. Kov neobsahuje nikl.
Kód zboží: 44420
EAN: 4086900444201
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.