www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Dárkový set Aroma medailonek

Objem: 5 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
SLEVA
Chcete mít aromaterapii vždy u sebe? Stříbrný Aroma medailonek Primavera je pro vás ten pravý doplněk. Stačí pár kapek éterického oleje či směsi a příjemná vůně vás bude doprovázet celý den.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Aroma medailony s květem života jsou velmi oblíbené. Díky své něžnosti a nenápadnosti sluší každé ženě. V uplynulých letech byly medailonky určeny na ruku, letos ho můžete nosit na krku. Medailon je postříbřený a nese nejvýznamnější symbol posvátné geometrie - květ života. 

Společně s medailonem najdete v balení i 4 vlněné polštářky, které slouží jako nosiče éterického oleje či směsi. Olej můžete nakapat přímo na polštářek, ten pak vložíte do medailonu a příjemná vůně vás pak bude doprovázet po celý den. Letos je součástí balení směs éterických olejů Elfí sen. V unikátní kompozici se snoubí pomeranč, litsea a opojně voňavá plumérie. 

Použití

 
Vyberte si jeden z přiložených vlněných polštářků a ještě před tím, než ho vložíte do medailonu, na něj kápněte 2-3 kapky éterického oleje či směsi. Olej nekapejte nikdy přímo do medailonu! Navoněný polštářek vlože do medailonu, opatrně zavřete a užívejte si svou oblíbenou vůni.

Ingredience

 
pomeranč, litsea cubeba, frangipani (plumérie)

Nelze objednat
Kód zboží: 44418
EAN: 4086900444188
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.