www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Tónovací kapsle Neroli Cassis 7-denní

Objem: 7 kapslí
Cena bez DPH:
264,- Kč
Vaše cena s DPH:
319,- Kč
Kouzelná nostalgická mini dóza obsahuje 7 kapslí pro 7 - denní oživující pleťovou kúru, která během pár sekund dodá pleti zdravý lehce opálený vzhled. Ideální jako noční péče pro dehydrovanou normální i smíšenou pleť.
Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Kouzelná nostalgická mini dóza obsahuje 7 kapslí pro 7 - denní oživující pleťovou kúru, která během pár sekund dodá pleti zdravý zářivý vzhled. Intenzivní péče a tónování díky bio oleji z Rakytníku, Avokáda a Buriti. Baleno v rostlinných kapslích. Obzvláště vhodné pro normální až suchý typ pleti.  Ideální jako noční sérum.

Použití


Aplikujte obsah jedné kapsle jemnou masáží do vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu. Kapsle doporučujeme použít každý večer po dobu 30 dní, k obnově dehydrované normální až smíšené pleti.

Ingredience


Avokádový olej* bio, pupalkový olej* bio, buriti olej* bio, rakytníkový olej* bio, olej ze semínek černého rybízu *bio, přírodní éterické oleje (Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate , Limonene, Linalool)**, éterický olej Neroli , extrakt z květů Osmanthu, přírodní vitamín E, slunečnicový olej a extrakt z fíků bio*

*bio - kontrolované ekologické zemědělství
** složky přírodních éterických olejů

Kód zboží: 71400
EAN: 4086900714007
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.