www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Pomeranč bio Demeter

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
120,- Kč
Vaše cena s DPH:
145,- Kč
100% přírodní éterický olej pomeranče v bio kvalitě. Hřejivá sladce ovocná vůně, stimuluje pocit dobré nálady a dodává energii.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Náš éterický olej pochází ze sicilského zemědělského projektu, kde jsou citrusy pěstovány v kvalitě Demeter již od roku 1972.

Hřejivá sladce ovocná vůně, stimuluje pocit dobré nálady a dodává energii.

Míchání: cedr, meduňka, fůže, Fenykl, citrusové oleje.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Citrus sinensis bio (Itálie/ kbA Demeter)

Kód zboží: 10562
EAN: 4086900105621
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.