www.greenwave.cz
NACHÁZÍTE SE: ÚVOD O PRIMAVEŘE O FIRMĚ

O FIRMĚ 

Od začátku nás motivuje naše vize vytvořit svět plný láskyplné energie vůně, světla a radosti ze života.
Již 25 let symbolizuje bohyně jara Primavera, se svým rohem hojnosti v rukou, naše podnikání. Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. Naším přáním je, co nejlépe chránit přírodu ve své rozmanitosti, hojnosti a přirozeném stavu beze změn.

Trvalá udržitelnost pro nás znamená plně zodpovědný přístup k přírodě a zachování neporušeného životního prostředí pro budoucí generace.

Tím, že se nám podařilo vybudovat harmonickou a trvale udržitelné sídlo naší firmy, manifestujeme náš sen  - vědomě prožívat vůně, světlo a radost ze života. Již léta se zasazujeme o ochranu přírody, skrze naše přesvědčení, že jen čisté a nemodifikované rostliny mají svou sílu a mohou působit blahodárně. Proto od začátku hledáme osobní kontakt s našimi pěstitelskými partnery po celém světě, kteří nám dodávají suroviny v nejvyšší kvalitě.
Naším společným cílem je zasít a sklidit v souladu s přírodou. Fairovost, otevřenost a důvěra jsou přitom neodmyslitelnou součástí naší podnikatelské filosofie.

Jen pozitivní společné bytí přírody  a lidí přináší trvalý úspěch.

Toto je poznatek, který k naší radosti dále rozvíjíme. A velmi si přejeme, aby si tuto ideu v podnikání uplatňovalo stále více lidí.


Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.