www.greenwave.cz
KONTAKT KOŠÍK  
0,- Kč
Zavolejte nám: +420 222 514 741
Od 5.1.2021 OTEVŘENO Po-Pá 10 - 17.30 hod
Opět posíláme i přes Zásilkovnu. V ČR od 1.500,- Kč nákupu ZDARMA. Posíláme i na Slovensko!

Kosmetické studio Greenwave

Milé zákaznice Studia,

Je nám líto, ale naše Kosmetické Studio na adrese Purkyňova 2 dne 13.11.2018 uzavřelo navždy své dveře. Bylo to pro nás těžké rozhodnutí, protože ošetření Primavera milujeme. Bohužel se však dále neshodneme na chodu Studia s naší již bývalou kosmetičkou Vlaďkou Bobro a také nejsme schopné dotovat chod Studia do návratu naší Ivy z mateřské dovolené. Proto jsme se rozhodly, že Studio uzavřeme. Chceme se plně věnovat chodu obchodu a velkoobchodu, netříštit síly i finance. Snad to pochopíte…

Naše instruktorka a kosmetička Iva Hulešová stihla vyškolit několik skvělých terapeutek. Zajděte prosím na kosmetiku k jedné z nich. Mají již všechny praxi a krásná studia. Věříme, že budete spokojené.

Diana Novotná, Bio Orbis
Italská, Praha 2
Tel: 723 401 779

Michaela Kašťáková, Studio Kastanea
Újezd, Praha 1
Tel: 607 468 585

Hedvika Urbanová
Tel: 724 690 380

Jana Parusová, Studio hotelu GOLFI
Na Kopečku, Poděbrady
Tel: 603 185 999

STUDIO Greenwave v Purkyňova 2, Praha 1 BYLO UZAVŘENO
Informace:  222 514 741
Co vás čeká?


HOLISTICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Unikátní kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem každého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Citlivé doteky kosmetičky rytmicky střídají hlaďoučké tahy polodrahokamů, lehce klouzajících po konturách obličeje, krku a dekoltu. Masáž obličeje trvá 20 až 30 minut, po dokončení masáže je pleť zářivá a vyživená, oči jsou jasnější a bez otoků. Účinek vydrží i několik dní.

RŮŽENÍN A KŘIŠŤÁL

Růženín byl dávných dobách považován za kámen plodnosti a jako ochrana proti ženským chorobám. Podporuje otevřenost, sebevědomí, osvobozuje od starostí, otevírá cestu k sebepřijetí, zvyšuje citlivost. Na fyzické úrovni působí na prokrvení, posiluje srdce a rozmnožovací orgány. Při kosmetickém ošetření podporuje uvolňující pocit a posiluje mikrocirkulaci ke zlepšení výživy podkoží.

Horský křišťál byl a je využíván pro posílení a dodání energie. Křišťál podporuje vývoj a vnímání sebe sama, proto bývá také nazýván kamenem „sebepoznání“. Na tělesné úrovni dodává energii místům, kde dochází k jejímu úniku. Často se využívá jako pomocný prostředek při všech tepelných procesech (záněty, horečky atd.) Také se doporučuje jako podpora při otocích a zarudnutí. Poskytuje pleti osvěžení a pomáhá při vyrovnávání tělesné energie.

Pro masáž používáme jen nejcennější za studena lisované semínkové oleje, které jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.

Kosmetické ošetření PRIMAVERA odplavuje stres a přináší hluboké uvolnění. Pleť je viditelně čistší, jemnější a zářivější.
...............................................................................................................................................................................................................

NÁŠ KONCEPT
Kosmetický rituál PRIMAVERA je nevšedním AROMA zážitkem pro smysly i pokožku.

RYTMUS

Rytmus je hybnou silou života, i pokožka ho potřebuje! Rytmem na počátku našeho  kosmetického ošetření je střídání tepla a chladu, v podobě intenzivního přikládání  AROMAKOMPRESÍ, které pleť dokonale uvolňují a připravují na další péči.

ČIŠTĚNÍ

S čištěním pleti si dáváme extra práci, jen tak můžeme dosáhnout jasného a zdravého vzhledu. K odstranění hluboko usazených nečistot, i odumřelých kožních buněk, používáme čerstvě připravenou ČISTÍCÍ MASKU, připravenou na míru vaší pleti.

MASÁŽ

Speciální kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem celého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku.
 
BIO MODELAGE PRIMAVERA

Bio modelage je inovativní 100% přírodní maska, která doslova modeluje krásnější, pevnější a jemnější kontury obličeje. Maska obsahuje pouze čisté extrakty z mořských řas, které jsou přirozeně bohaté na minerální látky, které vypínají pokožku.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.