www.greenwave.cz

Kosmetické studio Greenwave

Relaxujte v centru města...
V našem novém Kosmetickém studiu si můžete vychutnat kosmetický aroma rituál, který spojuje působení  vůní, tepla, a doteků s efektivitou 100% přírodních kosmetických produktů, vyrobených z jakostních BIO surovin.

Kosmetické ošetření s produkty německé značky PRIMAVERA je prvním ošetřením, které zcela respektuje INDIVIDUALITU pleti a dokonale se jí přizpůsobí. Samozřejmostí je u nás konzultace, která pomůže terapeutce sestavit vaší pleti ošetření na míru. Každý rituál zahrnuje šetrné čištění pleti, peeling, holistickou aroma masáž polodrahokamy a unikátní "Bio modelage", pro zpevnění a vyhlazení.Co vás čeká?


HOLISTICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Unikátní kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem každého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Citlivé doteky kosmetičky rytmicky střídají hlaďoučké tahy polodrahokamů, lehce klouzajících po konturách obličeje, krku a dekoltu. Masáž obličeje trvá 20 až 30 minut, po dokončení masáže je pleť zářivá a vyživená, oči jsou jasnější a bez otoků. Účinek vydrží i několik dní.

RŮŽENÍN A KŘIŠŤÁL

Růženín byl dávných dobách považován za kámen plodnosti a jako ochrana proti ženským chorobám. Podporuje otevřenost, sebevědomí, osvobozuje od starostí, otevírá cestu k sebepřijetí, zvyšuje citlivost. Na fyzické úrovni působí na prokrvení, posiluje srdce a rozmnožovací orgány. Při kosmetickém ošetření podporuje uvolňující pocit a posiluje mikrocirkulaci ke zlepšení výživy podkoží.

Horský křišťál byl a je využíván pro posílení a dodání energie. Křišťál podporuje vývoj a vnímání sebe sama, proto bývá také nazýván kamenem „sebepoznání“. Na tělesné úrovni dodává energii místům, kde dochází k jejímu úniku. Často se využívá jako pomocný prostředek při všech tepelných procesech (záněty, horečky atd.) Také se doporučuje jako podpora při otocích a zarudnutí. Poskytuje pleti osvěžení a pomáhá při vyrovnávání tělesné energie.

Pro masáž používáme jen nejcennější za studena lisované semínkové oleje, které jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.

Kosmetické ošetření PRIMAVERA odplavuje stres a přináší hluboké uvolnění. Pleť je viditelně čistší, jemnější a zářivější.
...............................................................................................................................................................................................................

Najdete nás ve třetím patře Paláce Purkyňova
Purkyňova 2, Praha 1 (3.patro - Palác Purkyňova)
metro Národní

Objednat se můžete na telefonu:  222 514 741

Nebo přímo u kosmetičky:

VLAĎKA BOBRO
tel: 776 006 069


Ceny ošetření : 850,- Kč - 1.590,- Kč

...............................................................................................................................................................................................................

NÁŠ KONCEPT

Kosmetický rituál PRIMAVERA je nevšedním AROMA zážitkem pro smysly i pokožku.

RYTMUS

Rytmus je hybnou silou života, i pokožka ho potřebuje! Rytmem na počátku našeho  kosmetického ošetření je střídání tepla a chladu, v podobě intenzivního přikládání  AROMAKOMPRESÍ, které pleť dokonale uvolňují a připravují na další péči.

ČIŠTĚNÍ

S čištěním pleti si dáváme extra práci, jen tak můžeme dosáhnout jasného a zdravého vzhledu. K odstranění hluboko usazených nečistot, i odumřelých kožních buněk, používáme čerstvě připravenou ČISTÍCÍ MASKU, připravenou na míru vaší pleti.

MASÁŽ

Speciální kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem celého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku.
 
BIO MODELAGE PRIMAVERA

Bio modelage je inovativní 100% přírodní maska, která doslova modeluje krásnější, pevnější a jemnější kontury obličeje. Maska obsahuje pouze čisté extrakty z mořských řas, které jsou přirozeně bohaté na minerální látky, které vypínají pokožku.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.