www.greenwave.cz

DNY GREENWAVE 2018


Udělejte si radost! Na třetí zářijový víkend jsme pro vás nachystaly speciální slevy a promo akce, které si určitě nenechte ujít. Ve spolupráci s mnoha dodavateli jsme připravily akce na přípravky za mimořádně příznivé ceny, takže si budete moct vyzkoušet vše, po čem již dlouho toužíte.
 
U některých značek bude platit sleva na celý sortiment, u dalších jen na některé produktové řady. Před tím, než vyrazíte do Greenwave, si udělejte nákupní seznam, protože u nás bude v těchto dnech hodně rušno! V naší kamenné prodejně na adrese Jungmannova 16 si můžete vyzvednout tištěný katalog, ve kterém najdete všechny akce a spoustu novinek.

Začínáme v pátek 15.9. v 9.30 hod! Mimořádně bude otevřeno v sobotu, a to do 18.00 hod.  Až do nedělní půlnoci budete moct nakupovat v našem elektronickém obchodě. Na e-shopu však nenajdete všechny slevy, proto se raději zastavte přímo v naší prodejně.

Slevy v obchodě i e-shopu

20% sleva: čisticí řada  Weleda
15% sleva: kosmetika aromaterapie Primavera, Crystal Spring, John Masters Organics, Weleda dětská řada včetně sprchových gelů 2v1, Florascent, Hands on Veggies a Desert Essence
Všechny následující akce platí jen na skladové zásoby DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, sleva platí na maximálně 3 ks zlevněného produktu na zákazníka. Slevu nelze vymáhat, pokud zboží není skladem.
.............................................................................................................................................................................................................

Taška s dárky v hodnotě 700 Kč

Dárek pro prvních 100 zákazníků kamenné prodejny: při nákupu nad 1900 Kč (po slevě):
získáte velkou nákupní  tašku z bio bavlny značky Primavera vyrobenou v eko projektu v Indii. Taška obsahuje Kondicionér avokádo-levandule JMO 60 ml, Tělové mléko Brusinka Lavera 150 ml, miniaturu Weleda a další vzorky. Taška není určena pro zákazníky e-shopu.


DÁRKY pro všechny i na e-shopu!

INDÍVO

K nákupu nad 500,- Kč získáte mýdlo speciálně vyrobené pro tuto akci.

 

MYLO

Dárek k nákupu značky Mylo: během akce Dny slev získáte při nákupu produktů Mylo v minimální hodnotě 500 Kč po slevě Pleťové sérum 2 ml.


ZÁHIR

Dárek k nákupu značky Záhir: během akce Dny slev získáte při nákupu produktů Záhir v minimální hodnotě 500 Kč po slevě mini balení 30 ml Pleťového másla s arganovým olejem.


WELEDA

Dárek k nákupu Skin Food 75 ml: během akce Dny slev získáte při nákupu krému Skin Food 75 ml balení Skin Food 30 ml ZDARMA.

Akce 2+1 ZDARMA na sprchové krémy Weleda:
během akce Dny slev získáte při nákupu 2 sprchových krémů Weleda 3. nejlevnější ZDARMA.

LAVERA

Dárek k nákupu řady Hydro Efekt Lavera: během akce Dny slev získáte při nákupu 2 produktů z řady Hydro Efekt Brusinkový sprchový krém Lavera ZDARMA.

PRIMAVERA

Dárek k nákupu značky Primavera: během akce Dny slev získáte při nákupu produktů Primavera v minimální hodnotě 1000 Kč po slevě vzorek směsi éterických olejů Cold Remedy.


KHADI

Dárek k nákupu značky Khadi: během akce Dny slev získáte při nákupu 2 produktů značky Khadi vzorek Kondicionéru Kokos-Shikakai. 30 ml

ECO CLEAN

akce platí od 1. do 30.9.2018

Akce 2+1 na značku Eco Clean: až do konce září platí akce 2+1 na celý sortiment značky Eco Clean. Třetí nejlevnější produkt získáte ZDARMA.


 
CENY na e-shopu budou včetně slevy uvedeny od 14. do 16. 9. 2017
Akční zboží nelze platit FLEXI PASSY ani Sodexo kartou. Nelze uplatňovat jiné slevy, než ty které jsou vyznačeny!
Produkty s 15% a 20% slevou lze koupit maximálně 3 ks na zákazníka.

Slevy nelze sčítat s jinými slevami, ani věrnostními. Dárků lze získat několik. 

Sledujte nás na Faceboku. Aktuální informace o akcích a slevách každý den.  
 
Veškeré další dotazy vám zodpovíme na telefonu : 222 514 471.
 
Speciální otevírací doba Jungmannova 16, Praha 1 :
Pátek 14.9.2018    9.30 hod - 19.00 hod
Sobota 15.9.2018  10.00 hod - 18.00 hod
16.9. je zavřeno, slevy platí na e-shopu


Těšíme se na vás!
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.