www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Myrha

Objem: 5 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
100% přírodní éterický olej myrha. Hořko-sladká, tajuplná, exotická vůně. Má antiseptické a protiplísňové účinky. Vhodná při onemocnění krku, úst a dásní. Mírní dýchací obtíže, podporuje trávení. Omlazuje zralou pleť.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Éterický olej myrha se získává z pryskyřice pratarých stromů. Pryskyřice má sytě červenou barvu. Myrha se tradičně využívá v přírodní medicíně pro léčbu kožních problémů, pomáhá i při zánětlivých stavech žaludku, střev, ale prospívá i pohybovému ústrojí. V parmumerii se používá jako fixační látka.

Myrhu lze použít i při infekcích dýhacího i močového ústrojí. Tradičně se také využívá proti bolesti zubů a pro celkové zdraví ústní dutiny.

Myrha působí jako balzám na nervy, má zklidňující a seditativní účinky.

Míchání: růže, styrax, tolu, tonka, kadidlo.

Upozornění: Nepoužívat v raném těhotenství!

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Comiphora Myrrha Oil
Původ: Somálsko, Etiopie


Nelze objednat
Kód zboží: 10177
EAN: 4086900101777
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.