www.greenwave.cz
Mylo

MYLO Sérum pro suchou a citlivou pleť Flóra 50 ml

Objem: 50 ml
Cena bez DPH:
558,- Kč
Vaše cena s DPH:
675,- Kč
Sérum Flóra Mylo je díky výživným, ale zároveň velmi jemným olejům vhodné zejména pro suchou a citlivou pokožku. Pomáhá udržovat v pleti vlhkost, chrání ji před UV zářením a dodává jí potřebné vitaminy a živiny.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Pleťové sérum Flóra obsahuje pečlivě vybrané rostlinné oleje a esence, které pomáhají do hloubky hydratovat suchou pokožku a zklidňují podráždění. Sezamový a arganový olej tvoří hutnější složku séra, přesto se rychle vstřebávají a zanechávají pokožku hebkou a chráněnou. Olej z ořechu kukui obsahuje mnoho prospěšných látek, díky čemuž posiluje obranyschopnost pokožky, působí protizánětlivě a zklidňuje zarudnutí. Esenciiální olej z růže damašské vyrovnává podrážděnou pokožku a olej z růžového dřeva zklidňuje a zmírňuje výskyt červených žilek. Vůni séra krásně doplňují oleje z myrhy a kadidla.

Použití


Sérum naneste na vyčištěnou a tonizovanou pokožku. Můžete ho použít pod váš oblíbený krém, ale lze používat i samostatně.

Ingredience


sezamový olej (bio, fairtrade), arganový olej (bio, fairtrade), olivový skvalen, kukujový olej (z divoce rostoucího stromu), vitamín E, esenciální olej z růže, růžového dřeva (bio kvalita), myrhy (divoce rostoucí) a kadidla (z divoce rostoucích kadidlovníků)

Kód zboží: Mylo101
EAN:
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Mylo
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.