www.greenwave.cz
Parfumerie Tiki

MONOI Tahiti Vanilka

Objem: 120 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
Tradiční kokosový olej se sladkou vůní, kterou mu propůjčuje Vanilka a květy Gardénií, pěstí a hadratuje pokožku. Funguje jako tělový i masážní olej, a dokonce jako tělový parfém. Okouzluje muže, stejně jako tahitské ženy.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>


MONOI je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní a všestranný zkrášlovací prostředek provází Polynézanky již po staletí a na základě svých vynikajících účinků se stal součástí domorodé kultury.

V MONOI je skryto tajemství tolik opěvované krásy Tahiťanek. Je základem jejich každodenní péče o pokožku i vlasy, a chrání je před tamějším horkým klimatem. Jejich exotická krása se stala zdrojem legendární inspirace.

Použití


Olej vmasírujte do vlhké pokožky bezprostředně po koupeli či sprchování, nebo přímo po koupání na pláži! Olej ideálně hydratuje a zklidňuje pokožku po slunění. Celému tělu dodává smyslnou vůni.

Olej lze používat i k ošetřování suchých konečků vlasů - lehce vmasírujte malou kapku oleje.

Olej je při teplotě do 25°C tuhý, ponořte ho před použitím na chvíli do horké vody a bude opět tekutý.

Ingredience


Monoi obsahuje kokosový olej, přírodní éterické oleje a cca 1% parfému. Parfemační složky Monoie nemusí být 100% přírodního původu, ale jsou nenahraditelnou součástí tradiční receptury.

Nelze objednat
Kód zboží: 3504750011035
EAN: 3504750011035
Dostupnost:
SKLADEM
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.