www.greenwave.cz
Parfumerie Tiki

MONOI Tiaré Tahiti Original

Objem: 120 ml
Původní cena:
349,- Kč
Vaše cena s DPH:
239,- Kč
Vaše cena bez DPH:
198,- Kč
Tradiční Monoi s klasickou vůní, kterou mu propůjčují Gardénie, pěstí a hadratuje pokožku. Funguje jako tělový i masážní olej, a dokonce jako tělový parfém. Okouzluje muže, stejně jako tahitské ženy.
Podrobný popis >
Použití a ingredience>


MONOI je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní a všestranný zkrášlovací prostředek provází Polynézanky již po staletí a na základě svých vynikajících účinků se stal součástí domorodé kultury.

Udržuje vlhkost a přirozeně chrání pleť: MONOI DE TAHITI podstatně snižuje vysychání pokožky, a to i v případech, kdy je pleť velmi problematická. Jako denní ochranný přípravek působí nejen proti vysoušení pleti, ale především pomáhá pokožce udržet si svou cennou přirozenou vlhkost.

Použití


Olej vmasírujte do vlhké pokožky bezprostředně po koupeli či sprchování, nebo přímo po koupání na pláži! Olej ideálně hydratuje a zklidňuje pokožku po slunění. Celému tělu dodává smyslnou vůni.

Olej lze používat i k ošetřování suchých konečků vlasů - lehce vmasírujte malou kapku oleje.

Olej je při teplotě do 25°C tuhý, ponořte ho před použitím na chvíli do horké vody a bude opět tekutý.

Ingredience


Monoi obsahuje kokosový olej, přírodní éterické oleje a cca 1% parfému. Parfemační složky Monoie nemusí být 100% přírodního původu, ale jsou nenahraditelnou součástí tradiční receptury.

Kód zboží: 3504750011011
EAN: 3504750011011
Dostupnost:
SKLADEM
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.