www.greenwave.cz
Parfumerie Tiki

MONOI Tahiti Ylang Ylang

Objem: 120 ml
Původní cena:
349,- Kč
Vaše cena s DPH:
239,- Kč
Vaše cena bez DPH:
198,- Kč
Tradiční kokosový olej se smyslnou vůní, kterou mu propůjčuje Ylang Ylang, pěstí a hadratuje pokožku. Funguje jako tělový i masážní olej, a dokonce jako tělový parfém. Okouzluje muže, stejně jako tahitské ženy. Podrobný popis >
Použití a ingredience>


MONOI je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní a všestranný zkrášlovací prostředek provází Polynézanky již po staletí a na základě svých vynikajících účinků se stal součástí domorodé kultury.

V MONOI je skryto tajemství tolik opěvované krásy Tahiťanek. Je základem jejich každodenní péče o pokožku i vlasy, a chrání je před tamějším horkým klimatem. Jejich exotická krása se stala zdrojem legendární inspirace. Jen krása samotných ostrovů je srovnatelná z jejich půvabem.


Použití


Olej vmasírujte do vlhké pokožky bezprostředně po koupeli či sprchování, nebo přímo po koupání na pláži! Olej ideálně hydratuje a zklidňuje pokožku po slunění. Celému tělu dodává smyslnou vůni.

Olej lze používat i k ošetřování suchých konečků vlasů - lehce vmasírujte malou kapku oleje.

Olej je při teplotě do 25°C tuhý, před použitím ho na chvilku ponořte do horké vody a bude opět tekutý.

Ingredience


Monoi obsahuje kokosový olej, přírodní éterické oleje a cca 1% parfému. Parfemační složky Monoie nemusí být 100% přírodního původu, ale jsou nenahraditelnou součástí tradiční receptury.

Kód zboží: 3504750011059
EAN: 3504750011059
Dostupnost:
SKLADEM
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.