www.greenwave.cz

MONOI Tahiti Coco

Objem: 100 ml
Tento produkt není momentálně k dispozici
NOVINKA! Monoi Coco s výroznou kokosovou vůní! Tradiční kokosový olej vůní, kterou mu propůjčuje kokos a exotické květy Gardénií, pěstí a hadratuje pokožku. Funguje jako tělový i masážní olej, a dokonce jako tělový parfém. Okouzluje muže, stejně jako tahitské ženy...


Podrobný popis >
Použití a ingredience>


MONOI je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní a všestranný zkrášlovací prostředek provází Polynézanky již po staletí a na základě svých vynikajících účinků se stal součástí domorodé kultury.

V MONOI je skryto tajemství tolik opěvované krásy Tahiťanek. Je základem jejich každodenní péče o pokožku i vlasy, a chrání je před tamějším horkým klimatem. Jejich exotická krása se stala zdrojem legendární inspirace. Jen krása samotných ostrovů je srovnatelná z jejich půvabem. Baleno ve skle.

Použití


Olej vmasírujte do vlhké pokožky bezprostředně po koupeli či sprchování, nebo přímo po koupání na pláži! Olej ideálně hydratuje a zklidňuje pokožku po slunění. Celému tělu dodává smyslnou vůni.

Olej lze používat i k ošetřování suchých vlasů - lehce vmasírujte malou kapku oleje do suchých konečků, nebo použijte jako olejový zábal.

Do 25°C je v tuhém stavu, ponořte pod horkou vodu a během chvilky ho budete moci použít.

Ingredience


Kokosový olej, éterické oleje, parfém

Nelze objednat
Kód zboží: 3504750001432
EAN: 3504750001432
Dostupnost:
DOČASNĚ VYPRODÁNO
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.