www.greenwave.cz
Primavera

PRIMAVERA Lemongrass bio

Objem: 5 ml
Cena bez DPH:
136,- Kč
Vaše cena s DPH:
165,- Kč
100% přírodní éterický olej z Citrónové trávy v bio kvalitě. Silná, svěží citrusová zemitá vůně. Ochlazuje tělo a zlepšuje koncentraci. Z našeho partnerského bio projektu v Nepálu.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Přírodní éterický olej z Citrónové trávy v bio kvalitě. Silná, svěží citrusová zemitá vůně. Ochlazuje tělo a zlepšuje koncentraci.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí Aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Použití


Odpuzuje hmyz a je zcela bezpečný pro děti. Lze použít do lampy nebo difuzéru. Smíchaný se základovým olejem vtírejte přímo do pokožky. Míchání: Levandule, Tymián, Eukalyptus, Geránium, citrusové oleje, jehličnany.

AROMATIZACE PRÁDLA: naneste několik kapek Lemongrass na látkový kapesník a vložte do pračky spolu s prádlem.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Ingredience


Cymbopogon Flexuosus Oil, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást  éterických olejů
(Nepál, Bhutan/kbA)
Kód zboží: 10249
EAN: 4086900102491
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Primavera
Doporučujeme
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.