www.greenwave.cz
Indívo

INDÍVO Jílová zubní pasta pomeranč-myrha

Objem: 67 g
Cena bez DPH:
222,- Kč
Vaše cena s DPH:
269,- Kč
Nepěnivá zubní pasta Indívo má příjemnou pomerančovo-fenyklovou chuť a díky extraktu z provazovky vousaté antibakteriálními účinky. 

Podrobný popis >
Použití a ingredience>


Díky oleji z myrhy má pasta silné protizánětlivými účinky a s mleté stélky kalcifikovaných mořských řas mineralizují zuby. Čistící složkou je velejemný jíl medicínské kvality vhodný pro vnitřní použití. Jíl pomáhá odstraňovat barevné usazeniny z čaje a kávy.

Použití

 
Pasta je také vhodná pro péči o mléčný chrup. Nepoužívat pro děti do 3 let.
 
Neobsahuje pěnící složky, fluorid, glycerin, umělá barviva, příchutě či konzervanty.
 

Ingredience


Aqua (voda), bentonite (jíl), xylitol (rostlinný cukr), quartz (křemen), lithotamnium calcareum powder (kalcifikované stélky mořských řas), citrus aurantium dulcis peel oil (éterický olej sladký pomeranč, bez terpenů), commiphora myrrha oil (éterický olej myrha), mentha spicata crispa herb oil (éterický olej máta kadeřavá, bez mentolu), foeniculum vulgare oil (éterický olej fenykl), eugenia caryophyllata bud oil (éterický olej hřebíček), maris sal (mořská sůl), gaultheria procumbens leaf oil (éterický olej libavka poléhavá), eugenia caryophyllus bud oil (éterický olej hřebíček), [helianthus annuus seed oil, polyglyceryl-3 palmitate, polyglyceryl-6 caprylate, usnea barbata extract (CO2 extrakt z provazovky vousaté stabilizovaný ve směsi bio slunečnicového oleje a přírodních netoxických emulgátorů, pocházejících z obnovitelných zdrojů, kompletně biodegradabilních a PEG-free. Tato surovina je v souladu s pokyny BDIH o kontrolované přírodní kosmetice. Obsah této suroviny v zubní pastě je 0,05%.)], limonene*eugenol*. 
 
*přirozená součást éterických olejů
 
Kód zboží: 231
EAN:
Dostupnost:
SKLADEM
Jiné produkty Indívo
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.