www.greenwave.cz
Zelený restart

Detoxikační balíček

Objem:
Tento produkt není momentálně k dispozici
NOVINKA
ZELENÝ RESTART: SLEVA 15%
Rok se s rokem sešel a přišel čas na Zelený restart v podobě detoxikace organismu. Není nad to své tělo probudit ze zimního útlumu, dopřát si pořádnou porci energie a připravit se na blížící se jaro! S naším detoxikačním balíčkem to bude hračka.

Podrobný popis >
Použití a ingredience>

 
Letos pro vás máme opravdovou specialitku: Detoxikační balíček, ve kterém najdete základní výbavu pro pořádnou očistu! Balíček obsahuje: Březovou šťávu a Březový masážní olej Weleda, Sprchový peeling se zeleným čajem Lavera, Pročišťující čaj PUKKA a Kokosovou vodu Pure Tropicai. Balíček je za zvýhodněnou cenu a ušetříte s ním180 Kč!
 
​Ráno si tak můžete udělat super smoothie z kokosové vody, ve sprše se pak osvěžíte peelingem a důkladně se namasírujete březovým olejem, který podpoří tok lymfy a vyplavování toxinů z těla. V průběhu dne pak můžete popíjet vodu s březovou šťávou a pročišťující čaj PUKKA doporučujeme po každém jídle.

Období očisty můžete spojit i s návštěvou sauny, pravidelným pohybem a také pobytem na čerstvém vzduchu. Uvidíte, že se budete po Zeleném restartu cítit jako znovuzrození!
 

Použití

 

Ingredience

 
viz. jednotlivé produkty

Nelze objednat
Kód zboží:
EAN:
Dostupnost:
SKLADEM
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.