www.greenwave.cz
KONTAKT KOŠÍK  
0,- Kč
Zavolejte nám: +420 222 514 741
Od 5.1.2021 OTEVŘENO Po-Pá 10 - 17.30 hod
Opět posíláme i přes Zásilkovnu. V ČR od 1.500,- Kč nákupu ZDARMA. Posíláme i na Slovensko!

Minerální Make-up

Minerální Make-up
Pokud jste už mnohokrát slyšeli o minerálním make-upu, ale ještě jste ho nevyzkoušeli, třeba vám budou následující řádky inspirací.

Jak už název napovídá, jde o přípravky vyrobené výhradně z jemně mletých minerálů. Ačkoliv na trhu existuje nesčetně přípravků mnoha značek, my v Greenwave, jsme se rozhodli, nabízet řadu přípravků Britské značky Lily Lolo. Tato značka si získala velkou oblibu ve Velké Británii a to zejména pro své přírodní složení. Make-upy, pudry, oční stíny, lesky na rty, ani jiné přípravky této značky neobsahují ropné deriváty, nano - částice, parabeny, mastek, kukuřičný škrob, umělá barviva a parfémující látky. Většinu obsahu tvoří látky jako je mikro Oxid zinečnatý, známý jako ochranný filtr z přírodních opalovacích krémů.VÝHODY MINERÁLNÍHO PODKLADU
Na tekutý make-up zapomeňte, minerální make-up (podklad) je sypký a nanáší se po aplikaci pleťového krému nebo fluidu. Stačí trochu nasypat do víčka od pudru a potom nanést pomocí speciálního štětce – Kabuki. Už první kontakt vás překvapí. Make-up je velmi jemný a neuvěřitelně přilnavý, proto nebudete nikdy vypadat nepřirozeně. Jeho největší výhodou je, že skvěle drží a perfektně kryje i celý den, až se tomu nechce věřit…

-    Přírodní složení
-    Skvělá krycí schopnost
-    Dlouhotrvající efekt
-    Přirozená ochrana před slunečním zářením
-    Nekomedogenní složení
-    Velká barevná škála

PRO KOHO JE MINERÁLNÍ MAKE-UP
Minerální make-up je pro každého. Zejména dobře se hodí pro mladou pleť, která má větší tendenci k maštění. Dobře vyrovnává a kryje i problematickou pleť, protože neucpává póry a nechává pleť volně dýchat. Pozor si musíte dát pouze v případě, že máte zralou pleť. Doporučujeme před aplikací pleť dobře hydratovat a před použitím Make-upu nanést minerální pudr Flawless Matte. Obličej můžete lehce orámovat bronzujícím pudrem, který pleť rozjasní a dodá jí svěží look. Pokud trpíte alergií, neměla byste mít problém, ale buďte opatrná při nanášení očních stínů, které jsou lehké a snadno se dostanou do oka, kde mohou způsobit podráždění.

Všechny přípravky se zásadně netestují na zvířatech. Většina přípravků je vhodných i pro Vegany, až na dva odstíny očních stínů (Golden Pink a Golden Lilac) a čtyři odstíny tvářenky (Ooh La La, Candy Girl, Sugar n Spice a Sweet Fig) obsahují karmín, extrahovaný z košenily (červené potravinářské barvivo).

BARVY
Paleta minerálních líčidel je obrovská. Některé barvy může použít téměř každý, jiné je potřeba vyzkoušet, protože na pokožce mohou vypadat jinak, než si představujete. Pokud si nejste jisti s výběrem, nechte se nalíčit profesionální vizážistkou.
...............................................................................................................

O škodlivosti micro Titan dioxidu
V poslední době se začaly objevovat zprávy o škodlivosti oxidu zinečnatého (micro Titan dioxidu), který se běžně vyskytuje v minerálních make-upech, ale i dalších kosmetických přípravcích.Oxid zinečnatý je látka, která opravdu může být lidskému zdraví potenciálně nebezpečná, ale to pouze v případě, že se vyzkytuje ve formě nano částic , které (velikost která je lidskému oku neviditelná, tyto látky se vyskytují například v ovzduší) se  zachycují na sliznici plic, krčních mandlí a podobně. V kosmetickém průmyslu se vyskytují jen větší částice, které zůstávají pouze na povrchu pokožky.

Svým názorem na minerální make-up můžete přispět na Facebook.


Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.