www.greenwave.cz
KONTAKT KOŠÍK  
0,- Kč
Zavolejte nám: +420 222 514 741
Od 5.1.2021 OTEVŘENO Po-Pá 10 - 17.30 hod
Opět posíláme i přes Zásilkovnu. V ČR od 1.500,- Kč nákupu ZDARMA. Posíláme i na Slovensko!
NACHÁZÍTE SE: ÚVOD BLOG starý Bio láska

Bio láska

Sex? Bez problému…
Možná už jste se taky někdy dostali do situace, že byste sice ráda, ale máte oprávněný strach z toho, že to nebude ono… Je mnoho faktorů, které ženám mohou znepříjemnit sex. Jedním z těch nejčastějších je vaginální suchost způsobená různými faktory – menopauzou, hormonální léčbou,vedlejšími účinky hormonální léčby, a nebo třeba jen psychickými problémy.

Pokud trpíte výše uvedeným problémem, nebo si prostě chcete zpříjemnit intimní chvíle, můžete vyzkoušet "yes" - první intimní přípravek, který obsahuje čistě přírodní ingredience. Yes nejen lubrikuje, ale především dlouhodobě hydratuje vaginální sliznici a obnovuje její přirozené PH. Na rozdíl od jiných lubrikačních přípravků je používání yes zdravé!

Co obsahují lubrikační přípravky?

Běžné lubrikační gely obsahují především různé minerální oleje (např. silikon) a glycerin. Především druhá zmiňovaná látka je běžně považována za zcela bezpečnou, zdraví neškodnou a přírodní ingredienci. V podstatě se, ale chová tak, že z kožních buněk vytahuje vodu, a tu zadržuje na povrchu pokožky dokud se nevypaří. Logicky je tento efekt velmi krátkodobý a v důsledku způsobuje dlouhodobé vysychání pokožky.
V yes jsou všechny škodlivé ingredience nahrazeny inovativním způsobem rostlinným gelem z Aloe Vera, Karobovou a Guarovou gumou nebo výživnými oleji v případě olejového lubrikantu. Vyvážené složení zvyšuje komfort při sexu v příjemných i nepříjemných obdobích.

Proč používat BIO lubrikanty

Vaginální sliznice patří k velmi citlivým partiím. Pokožka v těchto oblastech postrádá svrchní ochranou vrstvu “Stratum corneum”, což znamená, že mnohem rychleji absorbuje všechny nanášené látky. Yes proto úmyslně neobsahuje žádné parfémující složky ani ochucovadla.

Který yes si vybrat?

Yes se vyrábí ve dvou variantách: “vodní” a “olejové”, rozhodně vyzkoušejte obě.

Vodní báze je zcela čirý jemný gel. Osahuje především gel z Aloe Vera, extrakty ze Lnu, a karabovou “gumu”. Všechny látky dlouhodobě zvlhčují, hydratují a svým PH pomáhají obnovit přirozeně kyselé prostředí. Yes na vodní bázi je absolutně diskrétní, pokud nechcete, nikdo nepozná, že jste použila lubrikační gel, navíc je kompatibilní s kondomy.

Olejový yes může sloužit jsko lubrikační a zároveň masážní olej. Obsahuje výživné Kakaové máslo a rostlinné oleje, proto dlouhodobě a intenzivně zvlhčuje, může zcela nahradit silikonové přípravky, přispívá k intenzivnějšímu prožitku. Na druhou stranu není kompatibilní s kondomy.

Stále nevěříte, že je je yes skvělý? Vyzkoušejte yes – vzorky obou přípravků na vyžádání v obchodě zdarma.

Srovnání obsahu běžně prodejných lubrikačních gelů:Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.