www.greenwave.cz
KONTAKT KOŠÍK  
0,- Kč
Zavolejte nám: +420 222 514 741
Od 5.1.2021 OTEVŘENO Po-Pá 10 - 17.30 hod
Opět posíláme i přes Zásilkovnu. V ČR od 1.500,- Kč nákupu ZDARMA. Posíláme i na Slovensko!

Aromaterapie jako hra

Hra s vůněmi = aromaterapie
Aromaterapie není věda, je to hra s vůněmi. Využívá čich – náš základní smysl, kterým vnímáme svět a je pro nás nepostradatelným informátorem o situaci v našem okolí. Když si jí ochočíte, lehce si s její pomocí   vytvoříte příjemnou přátelskou atmosféru, ve které se budete vy i vaše rodina cítit bezpečně a uvolněně.
  
JAK TO FUNGUJE?
Aromaterapie pracuje se skutečnými vůněmi, přesněji „éterickými oleji“, získanými z aromatických rostlin, ovoce a dřevin. Vůně jednotlivých éterických olejů jsou nositelkami jedinečných terapeutických účinků, které mohou velmi efektivně snížit stres, navodit příjemnou atmosféru nebo redukovat zápachy a viry v prostoru. Protože unikátní informace ukryté ve vůních, vnímáme čichem, je využití Aromaterapie velmi  snadné a efektivní.NEJSNADNĚJŠÍ POUŽITÍ: VŮNĚ V PROSTORU
Klasická aromaterapie používá mnoho účinných terapeutických metod: koupele, masáže, inhalace a další. Nejsnadnější je však využití vůně v prostoru. Tuto metodu si také oblíbí vaše rodina a návštěvníci. Moderní aromaterapie nabízí nepřeberné množství médií pro uvolňování vůní: aromalampy na svíčku, elektrické aromalampy, fontány a aromadifuséry. Při výběru správného média je potřeba přihlédnout k velikosti prostoru a k atmosféře, kterou si přejete vytvořit.  Pak už stačí přidat vodu, pár kapek oblíbené esence a můžeme relaxovat. Vyzkoušejte například synergickou směs 2kapek Tymiánu s 4 kapkami Bio Citrónu, skvěle prohřívá a čistí dýchací cesty.

TIP: Nakupujte jenkvalitní aromalampy, ověřte si jejich zdravotní nezávadnost! Jen tak budete mít jistotu, že při jejich zahřívání nedochází k uvolňování toxických látek.

Pokud vás už tradiční lampy nudí, vyzkoušejte novinku ionizační difuzér YUN od Pranaróm – čistí a zvlhčuje vzduch, provoní i velké prostory, je vybaven dálkovým ovládáním. 

JAKÉ VŮNĚ POUŽÍT?
Vybírejte opatrně, protože náš trh je doslova zavalen levnými vonnými oleji, které jsou pouhými náhražkami skutečných přírodních vůní a nemohou tak být zdraví prospěšné. Naopak čisté a kvalitní éterické oleje jsou jedinou zárukou vysoké účinnosti Aromaterapie. Vyzkoušejte například produkty německé firmy Primavera, která je jedním z nejoceňovanějších výrobců rostlinných silic na světě. Společnost Primavera vyrábí své éterické oleje ze surovin pocházejících z vlastních zemědělských projektů biodynamického nebo ekologického pěstování. 

NAMÍCHEJTE SI VŮNI PRO VÁŠ PROSTOR:
Obývací pokoj – Grepfruit, Limetka, Lemongrass, Litsea, Bergamot, Bílá jedle
Haly a chodba – Bergamot, Litsea, Citronela, Lemongrass, Bílá jedle , Borovice, Smrk
Domácí spa – Levandule, Heřmánek, Med, Ylang Ylang, Bergamot, Jasmín, Růže
Kancelář – Bergamot, Mandarinka červená, Grep, Citrón, směs Dobrá nálada Primavera, Šalvěj
Dětský pokoj – Mandarnka červená, Pomeranč
........................................................................................................................

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.