www.greenwave.cz
Biosolis

BIOSOLIS Opalovací mléko SPF 30

Objem: 100 ml
Cena bez DPH:
475,- Kč
Vaše cena s DPH:
575,- Kč
Jemné Opalovací mléko SPF 30 chrání pokožku před spálením a vznikem pigmentových skvrn. S obsahem minerálních UV filtrů.


Podrobný popis >
Použití a ingredience>

  
Opalovací mléko se dobře vstřebává a důkladně pokožku chrání před UVA i UVB zářením. 

Základ mléka tvoří aloe vera gel, který zvlhčuje pokožku a posiluje její ochrannou vrstvu. Oxid zinečnatý a oxid titaničitý vytvářejí na pokožce neproniknutelný minerální filtr, který chrání ihned po nanesení. Minerály nevnikají do pokožky, ale zůstávají na jejím povrchu, kde odrážejí UVA i UVB paprsky. Účinnost mléka je posílena olejem karanja, který má silné antioxidační vlasnosti a sám o sobě poskytuje pokožce ochranu před slunečními paprsky.


Použití

    
Naneste rovnoměrně a ve velkém množství.
Při setření pískem či ručníkem aplikaci opakujte. Stejně tak nanášejte častěji při pobytu ve vodě. Přípravek je voděodolný, ale dlouhý pobyt ve vodě jeho účinek postupně zkracuje.
Nevystavujte se přímému slunečnímu záření během poledne, kdy je sluneční svit nejintenzivnější.


Ingredience

 
Aloe Barbadensis gel *,Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide , Zinc Oxide, Propanediol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Pongamia glabra (Karanja) Seed Oil*, Coconut Alkanes , Polyglyceryl-3 Diisostearate , Sodium Chloride, Brassica Campestris ( Rapeseed ) Oil *, Daucus Carota Sativa(Carrot)Root*Extract /Helianthus Annuus (Sunflower)Seed Oil* , Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Aluminum hydroxyde, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Coco-Caprylate/Caprate, Alumina , Parfum Lactic Acid, Tocopherol.
*Ingredients from Organic Farming
 
Cosmétique Ecologique et Biologique certifiée par ECOCERT Greenlife selon le référentiel ECOCERT disponible sur :http://cosmetiques.ecocert.com
 
Natural and Organic Cosmetic certified by ECOCERT Greenlife according to ECOCERTT Standard available at: http://cosmetiques.ecocert.com
 
99% of the total ingredients are from natural origin
51,20% of the total ingredients are from organic farming
 
Kód zboží:
EAN: 5425001841851
Dostupnost:
SKLADEM
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.