www.greenwave.cz

Kosmetický ritual PRIMAVERA


NÁŠ KONCEPT

Kosmetický rituál PRIMAVERA je nevšedním AROMA zážitkem pro smysly i pokožku. Spojuje působení  vůní, tepla, a doteků s efektivitou 100% přírodních kosmetických produktů, vyrobených z jakostních BIO ingrediencí. Je prvním kosmetickým ošetřením, které zcela respektuje INDIVIDUALITU pleti a dokonale se jí přizpůsobí. RYTMUS

Rytmus je hybnou silou života, i pokožka ho potřebuje! Rytmem na počátku našeho  kosmetického ošetření je střídání tepla a chladu, v podobě intenzivního přikládání  AROMAKOMPRESÍ, které pleť dokonale uvolňují a připravují na další péči.ČIŠTĚNÍ


S čištěním pleti si dáváme extra práci, jen tak můžeme dosáhnout jasného a zdravého vzhledu. K odstranění hluboko usazených nečistot, i odumřelých kožních buněk, používáme čerstvě připravenou ČISTÍCÍ MASKU, na míru připravenou na míru.

MASÁŽ

Speciální kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem celého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Citlivé doteky kosmetičky rytmicky střídají hlaďoučké tahy polodrahokamů, lehce klouzajících po konturách obličeje, krku a dekoltu. Pro masáž používáme jen nejcennější za studena lisované semínkové oleje, které jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.
  
BIO MODELAGE PRIMAVERA


Bio modelage je inovativní 100% přírodní maska, která doslova modeluje krásnější, pevnější a jemnější kontury obličeje. Maska obsahuje pouze čisté extrakty z mořských řas, které jsou přirozeně bohaté na minerální látky, které vypínají pokožku.

Kosmetické ošetření PRIMAVERA odplavuje stres a přináší hluboké uvolnění. Pleť je viditelně čistší, jemnější a zářivější.Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.