www.greenwave.cz

Holistická aroma masáž


Unikátní kosmetická MASÁŽ PRIMAVERA je srdcem každého ošetření. Stimuluje lymfatický systém, revitalizuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Citlivé doteky kosmetičky rytmicky střídají hlaďoučké tahy polodrahokamů, lehce klouzajících po konturách obličeje, krku a dekoltu. Masáž obličeje trvá 20 až 30 minut, po dokončení masáže je pleť zářivá a vyživená, oči jsou jasnější a bez otoků. Účinek vydrží i několik dní.RŮŽENÍN A KŘIŠŤÁL

Růženín byl dávných dobách považován za kámen plodnosti a jako ochrana proti ženským chorobám. Podporuje otevřenost, sebevědomí, osvobozuje od starostí, otevírá cestu k sebepřijetí, zvyšuje citlivost. Na fyzické úrovni působí na prokrvení, posiluje srdce a rozmnožovací orgány. Při kosmetickém ošetření podporuje uvolňující pocit a posiluje mikrocirkulaci ke zlepšení výživy podkoží.

Horský křišťál byl a je využíván pro posílení a dodání energie. Křišťál podporuje vývoj a vnímání sebe sama, proto bývá také nazýván kamenem „sebepoznání“. Na tělesné úrovni dodává energii místům, kde dochází k jejímu úniku. Často se využívá jako pomocný prostředek při všech tepelných procesech (záněty, horečky atd.) Také se doporučuje jako podpora při otocích a zarudnutí. Poskytuje pleti osvěžení a pomáhá při vyrovnávání tělesné energie.


Pro masáž používáme jen nejcennější za studena lisované semínkové oleje, které jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.