Je mnoho důvodů proč kupovat čisté přírodní produkty: jsou účinné, kvalitní, vyrobené s respektem k přírodě, zvířatům i lidem. Objevte jejich kouzlo...

 

V našem obchodě najdete mnohem více než na internetu. Všechny produkty si můžete rovnou vyzkoušet a také vám budeme schopni lépe poradit.
.......................................................


NOVINKA!
PLATBA STRAVENKAMI

V obchodě Greenwave je možné platit stravenkami TICKET RESTAURANT(pouze potraviny) a FLEXI PASSY (vše). Více informací v obchodě.


.....................................................

VĚRNOSTNÍ PROGRAM


Oceňujeme věrnost zákazníků, a proto je odměňujeme 3% slevou a dárky. Více ZDE >>Greenwave - obchod plný vůní


Inspirací pro náš obchod je zelená vlna. Vlna, která přináší trend zdravého životního stylu a zodpovědnosti za přírodu.

Náš „butique“ najdete v samém centru Prahy, přímo u stanice metra B – Národní třída. Obchod byl založen 14. února 2008 a od té doby nabízí více než 1000 položek ze sortimentu kvalitní bio kosmetiky, aromaterapie a ekodrogerie. Celý sortiment najdete ZDE.

SLUŽBY


Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství. Pokud si chcete objednat konzultaci předem, stačí zavolat na naši telefonní linku. Pro naše věrné zákaznice pořádáme pravidelně i malé kurzy líčení se zkušenou vizážistkou. Pokud vlastníte věrnostní kartu, pozvánku obdržíte automaticky e-mailem. Každý váš nákup odměníme vzorky k vyzkoušení a až budete potřebovat dárek, zdarma vám jej zabalíme.

MAPA A PARKING


Snadno k nám dojedete Metrem – obchod je vzdálen cca 30m od výstupu Metra. Mapu naleznete ZDE. Parkovat lze ve Vladislavově ulici nebo na Národní třídě.

..................................................................................................................

OTEVÍRACÍ DOBA                                           
Pondělí-pátek       9.30 - 19.00 hod                               
Sobota                 10.00 - 16.30 hod

Najdete nás na adrese:
Purkyňova 2, Praha 1

Tel: 222 514 741

e-mail: info@greenwave.cz
               


Bez poštovného

PPL DOPRAVA ZDARMA Nejrychlejší servis! Při objednávce nad 1.300,- Kč DOPRAVA ZDARMA, v případě menší objednávky platíte pouze 80,- Kč

Vzorky zdarma

Vyberte si zdarma 2 vzorky nebo mini balení ke každému nákupu nad 1.000,- Kč. Tak nejlépe vyzkoušíte, co vám vyhovuje

Prodejna

Navštivte náš kamenný obchod v centru Prahy u Národní třídy. Na adrese: Purkyňova 2, nás najdete vedle Raiffeisen Banky. Čeká na vás velký sortiment přírodní kosmetiky a individuální poradenství.